Tel : +90 551 651 30 10

Kurumsal

Üretimimiz olan etsiz çiğköfte, uzun süre bozulmadan saklanabilmekte ve taşınabilmektedir. Ayrıca içerisinde katkı maddesi ve trans yağ bulunmaz. Bitkiseldir, tamamen doğal tarım ürünleri ile üretilir.

Çiğköfteci Abbas, 2006 yılından gelen tecrübeyle başlamış ve çiğköftede rakiplerine göre daha modern bir konsept 2012 yılında ilk şubesini açmıştır. Üretim kapasitesi, tecrübesi ve franchising yetkinlikleriyle 200'ün üzerinde şubeyle hizmet veren Abbas; hijyenik, sağlıklı ve el değmeden hazırladığı etsiz çiğköfteleri ile sektörün önde gelen markalarındandır.Ayrıca kendi lavaş imalathanesine sahip ender çiğköftecilerdendir..

Çiğköfte üretimimizde kullanılan ürünler TSE belgesine sahiptir ve müşterilerimizin damak tadına hitap etmektedir. Çiğköfteci Abbas, sürekli büyüyen müşteri potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kaliteye dayalı hizmet anlayışı, güvenilirliği ve deneyimi ile hem bayilerini hem son kullanıcı olan tüketicileri mutlu etmektedir.

Tüm ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimizin isteklerine uygun olarak sunmak, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, tercih edilmesi için yeni stratejiler belirlemek, yeni ürünlerle bu stratejileri sürekli güncel hale getirmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmek müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki başlıca etkendir.

Üretimde kullandığımız ürünler kalite standartlarına uygun HELAL gıda belgesine sahiptir. Ürünlerimiz sağlıklı ortamlarda taşınarak, muhafaza edilmektedir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

© 2018 Çiğköfteci Abbas. Tüm Hakları Saklıdır.