Tel : +90 551 651 30 10

Hakkımızda

Abbas, 2006 yılında kurulan ilk şubesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

2010 yılında itibaren üretim kapasitesini arttırımış ve franchising ile bayilik vermeye başlamıştır. Bugün, 150'nin üzerinde şubesiyle Türkiye’nin pek çok şehrinde ve ilçesinde hizmet veren Lezizhan; hijyenik, sağlıklı ve el değmeden hazırladığı etsiz çiğköfteleri ile sektörün önde gelen firmalarındandır.

Çiğköfte üretimimizde kullanılan ürünler TSE belgesine sahiptir ve müşterilerimizin damak tadına hitap etmektedir. Lezizhan, sürekli büyüyen müşteri potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kaliteye dayalı hizmet anlayışı, güvenilirliği ve deneyimi ile sektördeki örnek kuruluşlar arasındadır.

Tüm ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimizin isteklerine uygun olarak sunmak, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, tercih edilmesi için yeni stratejiler belirlemek, yeni ürünlerle bu stratejileri sürekli güncel hale getirmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmek müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki başlıca etkendir.

Üretimde kullandığımız ürünler kalite standartlarına uygun HELAL gıda belgesine sahiptir. Ürünlerimiz sağlıklı ortamlarda taşınarak, muhafaza edilmektedir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

© 2018 Çiğköfteci Abbas. Tüm Hakları Saklıdır.